Паучі у перекладі з англійської означає «мішок» або «торба». 
Зараз зазвичай так називають металізовані пластикові пакетики із вологим кормом для тварин. 
Павучі для котів (ми маємо на увазі не самі пакетики, а їх вміст) є рубані шматочки м'яса з овочами,
соусом або бульйоном. Тобто під паучем розуміється - вологий корм для наших улюбленців.

Технологія виробництва паучів ділиться на кілька етапів. Необхідні компоненти змішують, подрібнюють. У спеціальній ємності суміш піддають термічній обробці. З отриманої маси формуються шматочки. Для отримання остаточного варіанту консервів додають воду і необхідні інгредієнти з метою збільшення терміну зберігання та збереження вологості.

Вибираючи для вихованця павукові, варто пам`ятати, що консерви для кішок хороші лише в поєднанні з твердою їжею. При виборі треба керуватися складом корму та індивідуальними особливостями тварини. Грамотно підібране харчування збереже здоров`я і активність кішки на довгі роки.

Говорячи чесно зараз дуже велике різноманіття вологих кормів, але здебільшого виробники крім натуральних продуктів додають до корму ароматизатори для привернення уваги улюбленьця (смакових добавок дуже мало, повязано це з тим, що в котів розвинені рецептори нюху і слабко розвинені смакові).

Ви могли помічати, що після прийому корму, кіт часто може пити воду, це означає, що там мястяться хімічні домішки (підсилювачі аромату та смаку)

Бренди ISHNAR та  PET SNACKS  при виготовлені смаколиків використовують тільки з натуральні продукти! Цей корм використовують при годівлі годуючих та вагітних кішок, а також кошенят, яких відлучають від самок.

До складу корму може входити:

м'ясо, овочі, котяча мята, екстракт морських водоростей, вода.

Але в преміум корм не можуть вхоити злаки, що робить їх насиченими білками та корисними мінералами.

Саме тому ми обрали ці два бренди, що є надзвичайно популярними на малазійському ринку.